Veterani

Splošne informacije

Kontaktna oseba: Sašo Juršič, tel: 031 556 692
Cena: 60 EUR/mesec
Urnik treningov (bazen Kodeljevo):

• Veteranska skupina: ponedeljek, sreda in četrtek od 20.00 do 21.00

Opis

Že deveto leto zapored bo v Plavalnem klubu Ljubljana organizirana vadba za odrasle. Ker pa je zanimanje za veteransko plavanje vedno večje, se program deli na tri skupine:

• Prva skupina je namenjena nekdanjim aktivnim plavalcem, ki bi radi s plavanjem nadaljevali v bolj sproščenem rekreativnem okolju.
  • Druga skupina je sestavljena iz rekreativnih plavalcev z dobrim predznanjem.
  • Tretja skupina je namenjena tistim, ki bi radi izpopolnili svoje plavalno znanje in se naučili osnov vseh štirih plavalnih tehnik.

Program plavalne šole za odrasle:

• pravilna tehnika prsnega plavanja, (roke, noge, dihanje, koordinacija), cilj preplavati 400 m
  • pravilna tehnika kravla (roke, noge, dihanje, koordinacija), cilj preplavati 200 m
  • pravilna tehnika hrbtnega plavanja (roke, noge, dihanje, koordinacija), cilj preplavati 100 m
  • osnovna tehnika delfina (roke, noge, dihanje, koordinacija)
  • skok na glavo, obrati

Pridružite se vodnim užitkarjem!