Upoštevanje pravil na treningih

Spoštovani starši,

v namen transparentnosti vam sporočam, da sta od včeraj dva plavalca našega kluba v karanteni. To še ne pomeni okužbe. Upamo, da se karantene v našem klubu ne bodo nadaljevale v eksponentni rasti. Za to je odgovoren prav vsak posameznik in verjamem, da nam bo skupaj uspelo.

Ob tem naj še poudarimo, da je izjemno pomembno, da na vadbo prihajajo le popolnoma zdravi plavalci in da spoštujemo vsa navodila NIJZ. Po pogovoru z epidemiologom pa bi vas dodatno še prosili, da v kolikor ima kdorkoli iz vašega gospodinjstva znake okužbe in je napoten na PCR testiranje, do rezultata vaši otroci ostanejo doma. To le javite trenerju, tudi s tem se bomo izognili marsikateri karanteni.

 

Hvala za razumevanje S športnimi pozdravi, ostanite zdravi !

Show Buttons
Hide Buttons